Luuubisz to

O nas

Słuchamy muzyki, nagrywamy dźwięki, rozmawiamy o nich. Cześć z nas związana z Fundacją Sztuka i Technologia aktywnie zajmuje się muzyką elektroniczną, każdy z nas na swój indywidualny sposób.

Brakowało nam miejsca gdzie rozmowa o tym co nas pasjonuje ma charakter ciągły i jest inspiracją dla nas samych. Nie mamy innego celu poza dyskusją, na tyle poważną by inspirować i na tyle lekką by chciało nam się pisać, zapraszamy do dyskusji. Nie ma żadnego powodu dla którego sami nie mielibyście tu pisać.

Polyphonia to blog dla tych którzy słyszą i słuchają. Dla wszystkich których dźwięk otacza i fascynuje. A może jest sposobem, elementem, narzędziem, rozrywką, obiektem badań. Chcemy, aby wszystko co może pozornie wyda się nieistotne lecz na końcu tworzy pełny obraz dopełniając dźwięki, zostało tu opisane.

Polyphonię obecnie tworzą:

Jarek Grzesica
Piotrek Michałowski
Mateusz Bąkała
Grzegorz Bojanek
LAL
Łukasz Komła
Paweł Janicki

Tak. Korzystamy z ciasteczek w celach statystycznych. Na 90% nie przeczytasz treści tego komunikatu, ale jeżeli już to robisz to wiedz, że możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Więcej informacji o ciasteczkach