Luuubisz to

Grzegorz Bojanek

Od ponad piętnastu lat zajmuje się twórczością oraz przemysłem kreatywnym zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Założyciel www.etalabel.com.Jako twórca konsekwentnie realizuje zamysł wprowadzania brzmień eksperymentalnych i elektroakustycznych do swoich kompozycji, które są połączeniem nowoczesnej melodyki, ambientu jak i noisu. Współtwórca chińsko – polskiego projektu ChoP. Wydawał m.in. w takich labelach jak Twin Springs Tapes (USA), Twice Removed (Australia), Ohm Resistance (USA). Rozpoczął też współpracę z labelem Noise Asia, gdzie już niebawem wyjdzie reedycja płyty “Warm Winter Music”.

Michał Kluba

Michał Kluba to 18-letni trębacz, który swoją muzyczną przygodę rozpoczął kilka lat temu. Przez ten czas brał udział w wielu przedsięwzięciach muzycznych, począwszy od występów solowych, a kończąc na koncertach z orkiestrą. Michał od roku współpracuje z Grzegorzem Bojankiem uzupełniając ambientowe przestrzenie tworzone przez Bojanka. Zimny dźwięk jego trąbki znakomicie wpasowuje się w brzmienia syntezatorów i instrumentów akustycznych.

Tak. Korzystamy z ciasteczek w celach statystycznych. Na 90% nie przeczytasz treści tego komunikatu, ale jeżeli już to robisz to wiedz, że możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Więcej informacji o ciasteczkach