Luuubisz to

„Kieszonkowy” semi-modular od Arturii

Arturia wprowadza na rynek nowy produkt – MicroBrute. Jest to miniaturowy semi-modularny, analogowy syntezator, który ma kosztować ok 350$.

Jest to niewielkie urządzenie, które bez problemu będzie można zabrać na scenę czy na próbę. Wewnątrz znajdziemy jeden oscylator z trzema kształtami fali oraz sub-oscylatorem. Do dyspozycji jest też sekcja filtra znana z syntezatora MiniBrute, 1x LFO i 1 generator obwiedni. Hitem tutaj są dwa nowe moduły: Seqencer pozwalający zapisać 8 patternów oraz skromny Modulation Matrix pozwalający robić własne połączenia sygnałów sterujących. Nic nie stoi na przeszkodzie aby połączyć te gniazda z innymi urządzeniami generującymi sygnały CV jeżeli się takowe posiada.

Hasło reklamowe tego syntezatora brzmi „Looks tiny, sounds massive” co zdają się potwierdzać demonstracje prezentowane na Youtube:

Zanosi się, że będziemy mieć na rynku kolejny całkiem porządny analogowy syntezator w przystępnej cenie.

Pełna specyfikacja na stronie producenta

Zdjęcia: 1
Źródło: CDM

Tak. Korzystamy z ciasteczek w celach statystycznych. Na 90% nie przeczytasz treści tego komunikatu, ale jeżeli już to robisz to wiedz, że możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Więcej informacji o ciasteczkach